سرپرست زندان نهبندان:با ورود پرچم رضوی به زندان نهبندان دیده ها گریان و قلبها به بارگاه امام رئوف پیوند خورد

همزمان با ورود خدام رضوی در جمع زندانیان  و با حضور حجت الاسلام و المسلمین خزاعی امام جمعه شهرستان ،سرهنگ کاظمی  فرمانده سپاه انصار الرضا (ع)  و هاشمی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نهبندان  پرچم رضوی برافراشته گردید و فضای زندان نهبندان غرق در شعف و شادمانی شد.

حجت الاسلام  والمسلمین خزاعی امام جمعه شهرستان نهبندان بعنوان سخنران جلسه با اشاره به آیه ۹۶سوره یوسف (ع)  که پیراهن یوسف چشمان حضرت یعقوب را بینا کرد، افزود ؛ پرچم بارگاه امام رضا (ع) از نگاه آیات و روایات شفا دهنده است وانسان با پیوند ذهن و قلب خود با امام  رضا (ع)  احساس سبک بالی کرده و به رهایی واقعی دست می یابد  که نتیجه آن گرایش به معنویات و سیر متعالی  و رسیدن به کمال نهایی است.

وی درادامه  ورود کاروان زیر سایه خورشید به همراه پرچم بارگاه رضوی به زندان را از برنامه های بسیار خوب دهه کرامت برشمرد و از استقبال شایسته مسئولین زندان ،پرسنل و زندانیان  تقدیر و تشکر کرد .  

درپایان محمد رضا زنگویی سرپرست زندان نهبندان ضمن  تبریک دهه کرامت ومیلاد امام رضا (ع) و خیر مقدم به خادمین حضرت امام رضا (ع) عنوان کرد  ، توجه به کرامات امام هشتم و مطالعه و بررسی زندگی آن حضرت  و نیزالگو برداری از زندگینامه ایشان بعنوان وظیفه برای  همه لازم وضروری است.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*