سردار ایزد خواه پیما: ابتکارات جالبی در زندانهای خراسان جنوبی انجام شده است

به گزارش روابط عمومی زندانهای خراسان جنوبی سردار ایزد خواه پیما فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور به صورت سر زده از زندانهای استان خراسان جنوبی بازدید کرد.

وی ابتدا با حضور سرزده در زندان شهرستان طبس از قسمت های مختلف زندان بازدید و در جمع سربازان وظیفه حضور یافت .

سردار ایزد خواه پیما از زندان مرکزی بیرجند بازدید وطی دست نوشته ای از اقدامات صورت گرفته تقدیر کرد متن دست نوشته به این شرح است :

ایجاد ساختمان مناسب در پوسته بیرونی زندان و تفکیک محل خدمتی کارکنان یگان حفاظت که در کاهش چشمگیر جرایم و تخلفات نقش بسزایی دارند ،کار ارزنده و مطلوب میباشد .

وجود آسایشگاههای مناسب ،تهیه پتو یک رنگ و ملحفه جدید و نصب پلاکارهایی با مضامین اخلاقی و فرهنگی از نقاط قوت آسایشگاه کارکنان وظیفه در این زندان بود .

ایجاد رینگ میانی و تفکیک محل تردد نگهبانان از دیورا های هوا خوری و بندها یکی از ابتکارات و خلاقیتهای مدیر کل محترم استان که تیز هوشی و تجربه بالایی که در حوزه زندانبانی دارند قابل تقدیر است .

با حضور در بین کارکنان وظیفه و انجام دیدار چهره به چهر الحمدلله از وضعیت خدمتی و نحوه رفتار مسئولین و فرماندهان اعلام رضایت نمودند .

مرکز فرماندهی و کنترل نیز جزء ۱۰ استان برتر کشور در این استان میباشد که مورد بازدید قرار گرفت و از آمادگی و توجه مناسبی برخوردار بودند از تمامی زحمات مدیر کل محترم و کارکنان تحت امر کمال تقدیر و تشکر به عمل می آید.

وی در بازدید از بازداشتگاه عمومی بیرجند طی دست نوشته ای از اقدامات شایسته مدیر کل زندانهای استان تقدیر کرد .

متن دست نوشته سردارایزد خواه به این شرح است :

از وضعیت آسایشگاه ،سرویسهای بهداشتیی ،سالن غذا خوری بازدید به عمل آمد الحمدلله با همت مدیر کل محترم زندانهای استان و کارکنان تحت امر اقدامات خوبی در راستای خوشایند سازی محیط خدمتی کارکنان یگان حفاظت انجام شده است. خرید ملحفه جدید نیز یکی دیگر از اقدامات خوب مدیر کل محترم در نزدیکی سال جدید بود .

با کارکنان وظیفه دیدار چهره به چهره نیز انجام شد که کارکنان حاضر از وضعیت خدمتی اعلام رضایت و خرسندی نمودند .

از تلاشهای جهادی و مدیریت انقلابی مدیر کل محترم و کارکنان تحت امر که با وجود تمام کاستی ها در حال ارتقاء وضعیت موجود می باشند کمال تقدیر و تشکر به عمل می اید .والسلام

سرتیپ دوم ستاد محسن ایزد خواه پیما

فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور


Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*