زنگویی رئیس زندان نهبندان ؛ اجرای برنامه های ورزشی در زندان ضمن ارتقاء سلامت زندانیان موجب کاهش هزینه های بهداشتی و درمانی می شود

به گزارش مسئول روابط عمومی مرکز نهبندان  محمد رضا زنگویی رئیس زندان نهبندان  در دیدار با حق پناه رئیس اداره امور ورزش و جوانان شهرستان نهبندان عنوان کرد ، در برنامه های کاهش آسیب زندانها  ورزش در جایگاه ارزنده ای قرار دارد و با توجه به نزدیک شدن هفته تربیت بدنی ودرراستای تقویت برنامه های فرهنگی ورزشی زندان  این دیدار صورت گرفت.

زنگویی در ادامه خاطر نشان کرد، ورزش و پویایی به سلامت زندانیان کمک می کند و اجرای  برنامه های ورزشی در زندان ضمن ارتقاء سلامت زندانیان موجب کاهش هزینه های بهداشتی و درمانی می شود .

 وی ضمن تاکید بر توجه به امر ورزش در بین زندانیان به تشریح برنامه های  ورزشی زندانیان پرداخت و همکاری وتعامل هرچه بیشتر اداره ورزش و جوانان را در این زمینه خواستار شد.

در پایان پیرامون اعزام مربیان و کارشناسان تربیت بدنی و آموزش والیبال بصورت حرفه ای به زندانیان  ، اختصاص سالن ورزشی برای کارکنان و پرسنل وظیفه ، برگزاری مسابقات ورزشی در هفته تربیت بدنی در  زندان و برگزاری لیگ والیبال زندانیان تفاهم نامه همکاری امضاء شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*