رئیس کل دادگستری استان خراسان جنوبی با حضور در زندان مرکزی بیرجند با زندانیان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی زندانهای خراسان جنوبی علیرضا صیفی رئیس کل دادگستری استان به همراه سید حسن مقدس دادستان مرکز استان و محقق نیا معاون قضائی دادگستری کل استان و تعدادی از قضات با حضور در زندان مرکزی بیرجند با زندانیان به صورت چهر به چهره دیدار و به مشکلات آنها رسیدگی کردند .

رئیس کل دادگستری استان با حضور در دفتر قضائی و سالن ملاقات های سه گانه روند خدمات رسانی به زندانیان و خانواده آنها را مورد بررسی قرار دادو سپس با حضور در دفتر مدیر داخله زندان مرکزی به صورت حضوری با زندانیان دیدار و به تقاضا های آنها پاسخ داد .

صیفی سپس با حضور در اندرزگاه ۱۰۱ زندان مرکزی از محل خوابگاه زندانیان بازدید و با تعدادی از زندانیان نیز به گفتگو پرداخت .

رئیس کل دادگستری استان روند خدمات رسانی در زندان مرکزی را بسیار خوب ارزیابی کرد .

هاشمی مدیر کل زندانهای استان که در این بازدید رئیس کل دادگستری استان را همراهی میکرد گفت : فعالیتهای اصلاحی و تربیتی طبق دستورالعمل های سازمانی در زندانهای استان اجرا میگردد تا انشالله شاهد بازگشت سعادتمندانه زندانیان به جامعه باشیم .و این نیازمند همکاری همه دستگاههای اجرایی و نهاد های فرهنگی است تا پس از آزادی زندانیان بتوانند با استفاده از آموزشهایی که در زندانها فرا گرفته اند صاحب شغل شوند و مجددا به چرخه جرم برنگردند.

وی افزود:مددکاران زندانهای استان تمام تلاش خود را در راستای حل مشکلات قضائی زندانیان با تعامل با دستگاه قضائی بکار میگیرند و لذا حضور قضات در زندان و دیدار چهره به چهره آنها با زندانیان بسیاری از مشکلات قضائی زندانیان را مرتفع میکند .Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*