رئیس کل دادگستری استان خراسان جنوبی از مدیرکل زندان های استان قدردانی کرد

صیفی رئیس کل دادگستری استان خراسان جنوبی  با اهدای لوح تقدیر از تلاشهای مدیر کل زندانهای استان در فراهم نمودن زمینه آزادی زندانیان جرایم غیر عمد از طریق ستاد دیه استان  قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی زندانهای استان خراسان جنوبی
در متن لوح تقدیر رئیس کل دادگستری استان آمده است:

جناب آقای هاشمی

مدیر کل محترم زندانها ،دبیر و عضو هیات امنا ستاد دیه استان خراسان جنوبی

با سلام و احترام

تشکیل ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه کمک به زندانیان نیازمند با ابتکار شهید والامقام حاج سید اسدالله لاجوردی ،روزنه امیدی گردید در برابر دیدگان منتظر ی که پس از انتظار کرامت از ذات اقدس احدیت ،امید بازگشتی به سوی خانه و خانواده خود نداشتند .

حضور عاشقانه شما در چنین عرصه خدمتی که تبلور آن آزادی صدها زندانی نیازمند غیر عمد بوده ،نشان از عنایات ویژه الهی است که این موهبت شایسته انسانهای وارسته و خدومی چون شماست .

به پاس این خدمات خداپسندانه و انسان دوستانه در طول مدت حضور سبزتان در ستاد دیه استان خراسان جنوبی و مساعدت های ویژه حضرتعالی در شکوفایی هر چه بیشتر این سنت حسنه ،با عنایت به جمله گهر بار حضرت علی ابن موسی الرضا (ع)که می فرمایند :

مَن لَم یَشکُرِ المُنعِمَ مِنَ المَخلوقینَ لَم یَشکُرِ اللهَ عَزَّوَجَلَ

قدر دان این همت نیکو بوده ،رجاء واثق دارم جدیت و خدمت خالصانه شما برادر ارجمند ،موجبات رضایت حضرت حق را فراهم نموده و این خدمات ،گوهر تابناکی در کارنامه معنویات شما نیک اندیشان خواهد بود .از درگاه ایزد متعال سلامتی و توفیقات روز افزونتان را بعنوان سفیر نیکوکاری این ستاد مردم نهاد ،مسئلت مینمایم .

علیرضا صیفی

رئیس کل دادگستری و رئیس هیات امناء ستاد دیه استان خراسان جنوبی

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*