دیدار مدیر کل زندانهای استان خراسان جنوبی با مدیران دستگاههای اجرایی استان

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان خراسان جنوبی مدیر کل زندانهای استان در راستای توسعه تعامل با مدیران دستگاههای اجرایی و استانداری با مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی و مدیر کل ارزیابی عملکرد و امور حقوقی استانداری  و همچنین مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان دیدار و گفتگو کرد .

مدیر کل زندانهای استان در دیدار با مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان جنوبی از اعتبارات تخصیص یافته برای کاهش آسیب های اجتماعی به اداره کل زندانهای استان تشکر کرد و گفت : جامعه هدف اداره کل زندانهای استان یکی از آسیب پذیر ترین قشر های جامعه هستند چرا که نگاه جامعه به زندانیان و خانواده آنها نیاز به فرهنگ سازی دارد .

وی افزود : نگاه جامعه به خانواده زندانیان نیاز به تغییر دارد چرا که اگر حمایت نشوند مسلما دچار آسیب های اجتماعی خواهند شد .

هاشمی افزود : پنج مرکز انجمن حمایت از زندانیان در استان فعال است و ۱۳۰۸ خانواده زندانی را تحت پوشش دارد که نیازمند حمایت های دولت نیز هستند .

مدیر کل زندانهای استان گفت : فرزندان زندانیان با وجود مشکلات مالی از استعداد های بسیار خوبی برخوردار هستند که باید بارور شوند تا بتوانند در اینده مفید برای جامعه باشند .و این امر نیازمند حمایت همه دستگاههای اجرایی است .

اسماعیل زاده مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان نیز گزارشی از برنامه های کاهش آسیب های اجتماعی برای خانواده زندانیان ارائه کرد .

موسوی کیا مدیر کل جدید دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان جنوبی نیز گفت : مسائل اجتماعی باید علت یابی شوند و توسط متخصصین امر بررسی شوند .

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری گفت : باید امید به زندگی را در بین خانواده های ایرانی تقویت کنیم.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*