دیدار مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با مدیر کل زندانهای استان

به گزارش روابط عمومی زندانهای خراسان جنوبی حجت الاسلام بخشی پور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان خراسان جنوبی با حضور در اداره کل زندانهای استان با علی هاشمی مدیر کل زندانهای استان دیدار و گفتگو کرد .

هاشمی مدیر کل زندانهای استان در این دیدار استفاده از ظرفیت های اداره اوقاف و امور خیریه را در راستای اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی زندانیان خواستار شد .

مدیر کل زندانهای استان گفت :برنامه های قرآنی مهمترین برنامه های اصلاحی و تربیتی هستند که نقش مهمی در بازپروری زندانیان دارند ،که میتواند با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه غنی سازی شود .

وی با اشاره به اعزام روحانیون اداره اوقاف به زندانهای استان برای تبلیغ در ماه مبارک رمضان ضمن تقدیر از اجرای این برنامه گفت امیدواریم در طول سال این برنامه ادامه داشته باشد.

هاشمی گفت : اجرای برنامه های تفسیرقرآن نیز یکی از مهمترین برنامه های فرهنگی است که با حضور اساتید قرآنی اداره اوقاف در زندانهای استان اجرایی می شود .

عضو شورای قضائی استان تصریح کرد :استقبال زندانیان از برنامه های فرهنگی و خصوصا قرآنی بسیار خوب است و لیکن سعی می کنیم با همکاری نهادهای فرهنگی در مسیر اصلاح و تربیت زندانیان و کاهش آسیبهای اجتماعی برای خانواده آنها گام برداریم .

در این جلسه در خصوص انعقاد تفاهمنامه جامع همکاری،  اعزام روحانی به زندان، تشکیل محافل قرآنی ، حفظ قرآن،  تشکیل محافل مذهبی و فرهنگ سازی در جهت آزادی زندانیان با کمک نهاد وقف  توافقاتی صورت پذیرفت.


Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*