دومین دوره المپیاد ورزشی زندانیان در زندان طبس کلید خورد

به گزارش روابط عمومی زندان طبس ؛  در راستای دستورالعمل های سازمانی، دومین دوره المپیاد ورزشی زندانیان مرد زندان طبس با حضور امام جمعه ، رئیس دادگستری ، فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج ، رئیس اداره ورزش جوانان شهرستان و جمعی از پرسنل ورئیس زندان طبس افتتاح شد .

در این مراسم باشکوه که در هواخوری زندان برگزار شد ؛ حجه الاسلام دکتر محمدی امام جمعه شهرستان طبس ، ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان این دوره از المپیاد ورزشی ، خاطر نشان کرد: روحیه و جسم سالم افراد در گرو ورزش و فعالیت های ورزشی است و این برنامه ها تاثیر خوبی در فعالیت اصلاحی و تربیتی دارد.

حسین حسین پور در حاشیه برگزاری این المپیاد ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و تعامل مناسب ادارات و نهادهای مرتبط، بیان داشت: از ضروری‌ترین نیازهای بشر که جزو شرط‌ های اصلی بهداشت روانی به شمار می‌رود، آرامش خاطر، احساس امنیت، شادابی و نشاط است و ورزش یکی از راه‌های دست‌یابی به این امر مهم می‌باشد.

وی  افزود : این دوره از مسابقات در ۱۲ رشته ( دارت، شطرنج، بازی های بومی و محلی، فوتسال، دارت، والیبال، طناب کشی ، و ) در مدت ۱۵ روز با همکاری هیآت ورزشی اداره ورزش و جوانان برگزار می شود .

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*