دهقانی رئیس زندان فردوس : برگزاری مسابقه کتابخوانی « نماز ، انقلاب »

دهقانی رئیس زندان فردوس :
همه ما در قبال خون شهدا و مجاهدتهای امام مسئولیت داریم

به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهرستان فردوس ، مسابقه کتابخوانی « نماز ، انقلاب » با شرکت سربازان وظیفه زندان فردوس برگزار شد و مورد استقبال آنان قرار گرفت .

علیرضا دهقانی رئیس زندان فردوس در حاشیه این مسابقه به خبرنگار ما گفت : آشنایی با پیام ها و دستاوردهای انقلاب از وظایف همه ماست و باید در جهت انتقال این پیام ها به سربازان وظیفه تلاش کنیم .

رئیس زندان فردوس همچنین از برگزاری مسابقات کتابخوانی ویژه سربازان وظیفه خبر داد و به خبرنگار ما گفت : برگزاری مسابقات فرهنگی به نشاط روحی آنان کمک می کند و تجدید روحیه خدمتی در آنان را موجب می شود .

حجت الاسلام محمد دهقان مسئول فرهنگی زندان فردوس هم در این باره به خبرنگار ما گفت : برنامه های فرهنگی سربازان وظیفه به صورت ماهانه و با حضور اکثریت آنان اجرا می شود .

وی ادامه داد : قالب های این مسابقات متنوع بوده و با همکاری یگان حفاظت زندان فردوس زمینه های اجرایی شدن آن فراهم می گردد .

مسئول فرهنگی زندان فردوس با بیان این که واحد فرهنگی زندان فردوس ، برنامه های جامعی را برای سربازان وظیفه در دهه فجر تدارک دیده است ، از برگزاری اردوی شش ماهه اول سالجاری ، مسابقات کتابخوانی ، مسابقات ورزشی و اهدای بسته های آموزشی به سربازان وظیفه خبر داد .

ستواندوم جواد شفیعی فرمانده یگان حفاظت زندان فردوس نیز در این مورد ادامه داد : با همکاری واحد فرهنگی زندان فردوس و در ایام الله دهه فجر ، مسابقه کتابخوانی « نماز و انقلاب »  برگزار و سربازان وظیفه با یکدیگر به رقابت پرداختند و به ۵ نفز از برگزیدگان هدایایی تقدیم شد .

لازم به ذکر است در راستای تجدید روحیه خدمتی سربازان وظیفه زندان فردوس ، اجرای برنامه های مذهبی ، تفریحی ، آموزشی و اعتقادی از جمله مواردی است که در زندان فردوس اجرایی گردیده و می توان به آن اشاره کرد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*