در چهارمین روز از دهه مبارک فجر قضات حوزه قضایی فردوس از زندان بازدید کردند

به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهرستان فردوس ، همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر ، مقامات قضایی این شهرستان با حضور در جمع زندانیان ، به مشکلات آنان رسیدگی نمودند

به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهرستان فردوس ، همزمان با ایام الله دهه فجر، مقامات قضایی این شهرستان با حضور در جمع زندانیان ، به مشکلات آنان رسیدگی نمودند .

در ابتدای این بازدید ، حجت الاسلام محمد دهقان مسئول روابط عمومی زندان با گرامیداشت دهه فاطمیه و تبریک دهه مبارک فجر به حاضرین خیر مقدم گفت

سپس علیرضا دهقانی رئیس زندان شهرستان فردوس با ارائه فعالیت های صورت گرفته در فرایند کاهش آسیب رفتارهای پرخطر ، حضور قضات در جمع زندانیان را گامی در جهت هر چه بهتر اجرایی شدن این فرایند اعلام کرد و از حضور مقامات قضایی در جمع زندانیان قدردانی نمود .

ادامه این گزارش به نقل از روابط عمومی زندان فردوس حاکی است ؛ در ادامه این بازدید حجت الاسلام علی نسایی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب این شهرستان ، جایگاه معنویت در زندگی انسان را خاطرنشان ساخت و با اشاره به مجاهدت های امام راحل و علمای اسلام و نقش آنان در پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، دهه فجر را فرصت مناسبی برای تبیین ارزش های نظام و نقلاب دانست و خطاب به زندانیان گفت : ایام فاطمیه نیز فرصتی برای خودسازی و تهذیب نفس است و همه ما باید در این ایام  بر بهره معنوی خود بیفزائیم .

محمود علیمردانی رئیس دادگستری شهرستان فردوس نیز با تبریک این ایام ، توجه به عنصر معنویت در زندگی انسان را خاطرنشان ساخت و افزود : اگر به آموزه های اخلاقی و اسلامی توجه کنیم ، به طور قطع و یقین ، بزهکاری نیز در جامعه کمتر خواهد شد .

وی ادامه داد : همه ما باید بکوشیم تا در جهت کسب معرفت و معنویت در این ایام گام برداریم و فرصت را از دست ندهیم چرا که فرصت ها همچون ابر می گذرند و ممکن است بعدا سبب پشیمانی شود .

این مقام قضایی سپس با اشاره به جایگاه معنویت در زندگی انسان و ارج و قربی که در پیشگاه خداوند متعال پیدا می کند ؛ توجه به نمازهای اول وقت ، قرائت قرآن و توجه به ادعیه و اذکار روزانه را از جمله مواردی دانست که باعث نزدیکی بیشتر انسان به خدا می شود .

لازم به ذکر است در این بازدید حجت الاسلام ملایی دادیار شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب فردوس ، حسین کاوسی دادیار شعبه دوم و حسن خاکشور دادرس دادگاه عمومی حقوقی شهرستان فردوس حضور داشتند .

 در این مراسم ، قضات به مشکلات زندانیان رسیدگی کردند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*