در پنجمین روز از دهه مبارک فجر اردوی سیاحتی زیارتی سربازان وظیفه زندان فردوس برگزار شد

همزمان با پنجمین روز از دهه مبارکه فجر ، اردوی سیاحتی زیارتی سربازان وظیفه زندان فردوس با هدف تجدید روحیه خدمتی آنان برگزار شد .

علیرضا دهقانی رئیس اداره زندان شهرستان فردوس در گفتگو با خبرنگار ما گفت : این اردو که با همکاری واحد فرهنگی و یگان حفاظت زندان فردوس به مقصد امامزادگان سلطان محمد و سلطان ابراهیم شهرستان فردوس برگزار شد ؛ هدف از برگزاری آن تجدید روحیه خدمتی سربازان وظیفه می باشد

حجت الاسلام محمد دهقان مسئول فرهنگی زندان فردوس نیز که در این اردو با سربازان همراه بود به روابط عمومی زندان گفت : در این اردوی سیاحتی و زیارتی که با اجرای برنامه های فرهنگی از قبیل زیارت امامزادگان ، مسابقات فرهنگی و زیارت عاشورا همراه بود ، شرکت کنندگان علاوه بر آشنایی با حریم معنوی امامزادگان ، درس های خداشناسی نیز آموختند .

ستواندوم جواد شفیعی فرمانده یگان حفاظت زندان فردوس هم در این باره گفت : برگزاری اردوهای سربازان وظیفه به تجدید روحیه خدمتی آنان می انجامد و می تواند به بازدهی خدمتی آنان کمک نماید .

گفتنی است در راستای سیاست های اصلاحی و تربیتی سازمان زندانها ، برگزاری اردوهای سیاحتی و زیارتی سربازان وظیفه در دستور کار واحد فرهنگی زندان فردوس می باشد و به صورت ماهیانه و فصلی برگزار می شود .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*