در روز کودک و محیط زیست به همت مسئولین اداره زندان شهرستان قاینات و توسط مددجویان بند باز انجام گرفت

به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهرستان قاینات به همت مسئولین اداره زندان شهرستان قاین و همکاری اداره محیط زیست و فرمانداری و شهرداری شهرستان قاین در  روز شانزدهم مهر،” روز کودک و محیط زیست و میراث فرهنگی” بخش اعظمی از حاشیه جاده سنتو به سمت میدان ورودی شهر قاین تا محل نیروگاه برق شهرستان توسط مددجویان بند باز این زندان از زباله پاکسازی شد .

در این مراسم که خواجوی رئیس اداره محیط زیست شهرستان و براتی معاون فرماندار و دیگر مسئولین مرتبط با موضوع شهرستان  حضور داشتند سید محمد رضا موسوی ثانی  رئیس اداره زندان شهرستان قاینات به خبرنگار ما گفت: عدم توجه انسان به حریم محیط زیست می تواند مشکلات بسیاری را در تغذیه و امنیت انسان و جانوران به وجود بیاورد.

وی افزود : اکنون همه موجودات روی زمین کوشیده اند تا به قانون و نظام طبیعت پیرامون خود گردن نهند و خود را با آن سازگار کنند، اما انسان، خواسته و ناخواسته، روند طبیعی محیط زیست خود را دگرگون کرده است.

موسوی ثانی اظهار داشت : هدف از برگزاری چنین مراسمی جلب توجه عمومی به مسائلی است که محیط زیست را آلوده می‌سازد و فرهنگ سازی این که به کودکانمان بیاموزیم از رها کردن زباله در محیط زیست خود داری شود .

IMG_2248 IMG_2261 IMG_2267 IMG_2273 IMG_2288

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*