سرهنگ سپهوند فرمانده یگان ویژه استان خراسان جنوبی با هاشمی مدیر کل زندانها دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سرهنگ فرزادسپهوند فرمانده یگان ویژه استان با علی هاشمی مدیر کل زندانها دیدار و گفتگو کرد .

مدیر کل زندانهای استان در این دیدار یک ساعته ضمن تاکید بر اهمیت امنیت در زندانها گفت : تعامل و همکاری بسیار خوبی بین یگان ویژه استان و اداره کل زندانها وجود دارد .

وی افزود: آرامش و امنیت در زندانها می تواند فرایند اصلاح و تربیت را تسهیل بخشد و به توسعه و پیشرفت برنامه های اصلاحی و تربیتی کمک کند وزمینه بازگشت سعادتمندانه زندانیان به جامعه را فراهم آورد .

علی هاشمی خاطر نشان کرد:آموزش های مختلف در زمینه کنترل اغتشاشات از اهمیت ویژه ای برخوردار است و میتواند در ارتقاء سطح امنیت در زندانها بسیار موثر باشد .

مددیر کل زندانهای استان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری های همه جانبه فرمانده یگان ویژه استان در زمینه های برگزاری مانور های مختلف ضد شورش ، کنترل اغتشاشات و آموزش کارکنان زندانهای استان بر تدام این همکاری ها تاکید کرد.

سرهنگ سپهوند نیز با اشاره به اهمیت امنیت در جامعه گفت : آماده هر نوع همکاری با اداره کل زندانهای استان در زمینه های آموزش کارکنان ، برگزاری مانورهای ضد شورش ، کنترل اغتشاشات  در زندانها هستیم .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*