در جلسه ستاد دیه زندان شهرستان فردوس عنوان شد : زندانیان جرایم غیر عمد ؛ چشم انتظار کمک های خیرین و نیکوکاران استان

به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهرستان فردوس ، جلسه ستاد دیه این شهرستان با حضور سید اسدالله جولایی مدیرعامل ستاد دیه کشور در نمازخانه زندان برگزار شد .

در ابتدای این جلسه ، علی هاشمی مدیرکل زندانهای استان خراسان جنوبی گفت : از مجموع ۱۸۷ پرونده سال ۹۶ که به زندانیان جرایم غیرعمد مربوط می شد ؛ مجموعا ۱۰۹نفر آزاد شدند.

وی افزود :ستاد دیه کشور مبلغ ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بوده برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد به استان خراسان جنوبی کمک کرده است.

وی افزود : از ابتدای سالجاری هم تا کنون تعداد ۱۶ نفر زندانیان جرایم غیرعمد آزاد شده اند که لازم از است از همکاری و همراهی ستاد دیه کشور قدردانی نمایم .

سید اسدالله جولایی مدیرغامل ستاد دیه کشور هم با اشاره به رسالت های این ستاد افزود : اگر حمایت های نماینده مردم شریف طبس،فردوس ،سرایان و بشرویه در خصوص بیمه شخص ثالث در تصادفات در مجلس هفتم نبود ، شاید امروز در زندانهای کشور ، حدود ۳۰۰ هزار نفر زندانی تصادفات داشتیم .

دکتر محمدرضا امیرحسنخانی نماینده مردم شریف شهرستانهای فردوس ، طبس ، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی نیز از حضور مدیرعامل ستاد دیه کشور در شهرستان فردوس قدردانی کرد .

این گزارش حاکی است ؛ پرونده های زندانیان جرایم غیرعمد با حضور مددجویان بررسی و دستور رسیدگی صادر شد .

 

Print Friendly, PDF & Email