دادستان شهرستان فردوس از زندان بازدید کرد

علی نسایی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان فردوس به همراه رئیس زندان و تنی چند از مسئولین  از زندان این شهرستان بازدید نمود .

دادستان فردوس ضمن بازدید از قسمت های مختلف زندان در جمع زندانیان نمازگزار حضور یافت و با زندانیان گفتگو و خطاب به آنها اظهار داشت :شما در این فرصتی که در داخل زندان دارید بایستی نهایت استفاده را بکنید این نمازی که شما می خوانید ، به حکم اینکه در فواصل مختلف، و در هر شبانه روز در چند نوبت انجام می شود، مرتباً به انسان هشدار می دهد و هدف آفرینش او را خاطر نشان می سازد، موقعیت او را در جهان به او گوشزد می کند و این نعمت بزرگی است که انسان وسیله ای در اختیار داشته باشد که در هر شبانه روز چند مرتبه قویّا به او بیدار باش گوید.
وی افزود:نماز خود بینی و کبر را در هم می شکند، چرا که انسان در هر شبانه روز هفده رکعت و در هر رکعت دو بار در برابر خدا پیشانی بر خاک می گذارد، خود را ذره ای ناچیز در برابر عظمت او می بیند و توجه و فکر کردن به این  به این مساله جلوی بسیاری از مفاسد اجتماعی و خود بینی ها را می گیرد.

دادستان  شهرستان فردوس ضمن ملاقات چهره به چهره با زندانیان و تقدیر از رئیس و کارکنان اداره زندان فردوس و همکاران قضایی بیان کرد: دستگاه قضایی با جدیت درخواست ها و مشکلات مددجویان رابر اساس قوانین و مقررات بررسی و رسیدگی می کند.

علیرضا دهقانی رئیس زندان فردوس نیزضمن تقدیر و تشکر از مجموعه قضائی شهرستان ،حضور مسئولین قضایی شهرستان را در رابطه با کاهش هدفمند جمعیت کیفری ،بسیار موثر دانست  .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*