حسین رضا خسروی بیژائم : سربازان وظیفه نقش مهمی در تامین امنیت زندان دارند .

به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه شهرستان بیرجند به مناسبت گرامیداشت هفته ناجا و روز سرباز جلسه پرسش و پاسخ سربازان وظیفه با رئیس بازداشتگاه عمومی بیرجند برگزار شد .

حسین رضا خسروی بیژائم رئیس بازداشتگاه عمومی در این جلسه ضمن تبریک هفته ناجا و روز سرباز گفت : سربازان وظیفه نقش بسیار مهمی در تامین امنیت در زندانها دارند و لذا باید مورد توجه قرار گیرند .

وی خطاب به سربازان وظیفه افزود: داشتن دوست خوب در دوران سربازی نعمت است و میتواند انسان را به سعادت برساند لذا در انتخاب دوست دقت کنید.

رئیس بازداشتگاه عمومی بیرجند گفت : یاد خداوند تبارک و تعالی در هر جایی آرامش بخش دلهاست و لذا سعی کنید با شرکت در نماز جماعت و جلسات قران و خواندن نماز شب همیشه بیاد خداوند باشید چرا که سعادت دنیا و آخرت در گرو این امر بسیار مهم است.

محمد رضا زنگویی فرمانده یگان حفاظت بازداشتگاه عمومی بیرجند ضمن ارائه گزارشی از برنامه های یگان حفاظت برای پرسنل وظیفه عنوان کرد : امنیت مجموعه در گرو تلاش صادقانه و شبانه روزی سربازان وظیفه و کارکنان یگان حفاظت است و لذا سربازان وظیفه و کارکنان یگان حفاظت باید همیشه  از آمادگی لازم برخوردار باشند .

گفتنی است در این جلسه سربازان وظیفه سوالاتی را مطرح کردند که رئیس بازداشتگاه عمومی بیرجند به آن پاسخ گفت.

همچنین در این جلسه از ۸ نفر سرباز نمونه تقدیر گردید .

IMG_0157 IMG_0163 IMG_0179

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*