جلسه پیشگری از وقوع جرم در نیروهای مسلح استان خراسان جنوبی در زندان مرکزی بیرجند برگزار شد

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان خراسان جنوبی جلسه استانی پیشگیری از وقوع جرم در نیروهای مسلح با حضور محمد پور رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح استان در زندان مرکزی بیرجند برگزار شد .

در ابتدای این جلسه محمد پور رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح استان دستور کار جلسه را تعیین و از اعضا خواست نقطه نظرات خود را مطرح نمایند .

مدیر کل زندانهای استان خراسان جنوبی در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت آموزش پرسنل وظیفه گفت : آگاهی بخشی به سربازان وظیفه آنها را در برابر آسیب های اجتماعی مصون میکند .

هاشمی افزود: در سازمان زندانها برنامه های آموزشی از جمله مهارتهای اساسی زندگی ، آشنایی با قوانین و مقررات نیروهای مسلح ،آموزشهای دینی و مذهبی برای پرسنل وظیفه روزانه برگزار میگردد که تاثیر بسیار خوبی در راستای آگاهی بخشی در زمینه های آسیب های اجتماعی داشته است .

وی افزود : برگزاری اردوهای تفریحی و زیارتی ،برگزاری مانورهای آموزشی از دیگر برنامه های آموزشی برای پرسنل وظیفه در زندانهای استان است .

وی افزود : زندانبانی شغلی بسیار پر استرس و در عین حال مقدس است و در زندانهای استان ۲۵ نفر روحانی به اجرای برنامه های فرهنگی و تربیتی و اقامه نماز جماعت مشغولند .

گفتنی است اعضاء جلسه نقطه نظرات خود را مطرح که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

شایان ذکر است اعضاء جلسه در پایان از اندرزگاه نظام زندان مرکزی بازدید و در جمع زندانیان حضور یافتند .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*