جلسه پرسش و پاسخ رئیس کانون اصلاح و تربیت بیرجند با سربازان وظیفه

محمدعلی ضیائی فرد رئیس کانون اصلاح و تربیت بیرجند طی جلسه ای با سربازان وظیفه در خصوص مشکلات و خواسته هایشان به بحث و تبادل نظر پرداخت .

به گزارش روابط عمومی کانون اصلاح و تربیت بیرجند در این جلسه ضیائی فرد ابتدا به استماع اظهارات سربازان وظیفه پرداخت و در خصوص خواسته ها و رفع مشکلاتشان قولهای مساعدت داد. وی در این جلسه به هوشیاری و دقت در انجام امورات محوله و مراقبت کامل از حوزه استحفاظی تاکید کرد و بخش اعظم تامین امنیت کانون را بر دوش آنان دانست.
رئیس کانون اصلاح و تربیت بیرجند در ادامه با اشاره به هوشیاری و مراقبت کامل سربازان و رعایت حفاظت گفتار، اذعان داشت: دقت و هوشیاری سربازان وظیفه و حفاظت گفتار باعث می گردد سطح امنیت کانون ارتقاء یابد و دچار تزلزل نگردد.
وی با تاکید بر تکریم ارباب رجوع افزود: تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی زندانیان یکی از اصول مهم اصلاح و تربیت است که می بایست مورد توجه مسئولان و کارکنان زندان باشد.
وی همچنین با اشاره به اجرای مداوم و مستمر کلاس های آموزشی برای سربازان وظیفه تصریح کرد: آموزش رکن اساسی و مهمی در برنامه های اصلاحی و تربیتی است که در برنامه  سین سربازان وظیفه و اوقات فراغت آنها نیز گنجانده شده است.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*