جلسه پرسش وپاسخ سربازان وظیفه زندان فردوس با فرمانده یگان حفاظت زندان های استان خراسان جنوبی

سرهنگ آذرمی فرمانده یگان حفاظت زندان های استان خراسان جنوبی ضمن حضور در جمع پرسنل وظیفه زندان فردوس گفت : خدمت سربازی در نظام مقدس اسلامی هم وظیفه و هم تکلیف و هم مقدس است واگربا نیت پاک  و هدفمند انجام پذیرد جزء عبادت است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان فردوس:در راستای تاکیدات رئیس سازمان مبنی بر توجه به سربازان؛  جلسه پرسش وپاسخ ویژه سربازان وظیفه با حضور سرهنگ آذرمی فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان و شفیعی فرمانده یگان حفاظت زندان فردوس برگزار گردید.

سرهنگ آذرمی ضمن  بازدید از کلیه قسمت های زندان ، آسایشگاه سربازان و امور مربوط به حفاظت فیزیکی زندان با حضور در جمع سربازان وظیفه این زندان و استماع مسایل و مشکلات آنها در جمع سربازان مطالبی را در خصوص مواردی از آیین نامه پاسداری و نیز اعزام و بدرقه زندانیان به مراکز قضائی و درمانی اشاره کرد و گفت: در  اعزام وبدرقه  زندانیان به مراکز درمانی ومراجع قضائی نهایت تلاش ودقت را داشته باشید تا  خدای ناخواسته مشکل و حادثه ای رخ ندهد.

فرمانده یگان حفاظت زندان های استان  افزود: شما بعنوان همکاران موقت ما درزندانها هستید وبخش اعظمی از حراست وتامین  امینت زندان ها با شما سربازان وظیفه است وتلاش کنید که به نحو مطلوب وبا خاطره ای خوش  دوره خدمت سربازی خودرا سپری نمائید.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*