جلسه تعاملی زندان مرکزی بیرجند با نیروی انتظامی

 این جلسه که با حضور علی پور مدیر زندان و ستوان یکم دوستی  فرمانده پاسگاه امیر آباد برگزار گردید در خصوص برگزاری مانور های مشترک ، رفع نواقص حفاظت فیزیکی و چگونگی مقابله با شورش و اغتشاش در زندان بحث  و تبادل نظر گردید .

علی پورمدیر زندان برگزاری این قبیل جلسات را در بالا بردن ضریب امنیتی زندان بسیار موثر دانسته واظهار داشت: مسلماٌ تعامل وهمکاری زندان با  ناجا  برای دو طرف مفید بوده و در برنامه های  مختلف با وقت وهزینه کمتر می توانیم به نتیجه مطلوبتری برسیم .و قطعاً هر چه میزان هماهنگی و همکاری زندان و نیروی انتظامی بیشترباشد، اعمال مجازات حبس و انجام فعالیت های اصلاحی و تربیتی در مسیر خود به آسانی دنبال می شود.

 ستوان یکم دوستی فرماندهی پاسگاه انتظامی امیر آباد نیز در این نشست گفت: امنیت زندان به‌طور مستقیم با جامعه در ارتباط است و اثر آن در جامعه به وضوح نمایان می‌شود.

سروان دوستی حفظ و ارتقاء امنيت در زندانها، مهمترين هدف يگان حفاظت زندانهاست که باید با مديريت منسجم همراه با مشاركت همگاني و همكاري نيروي انتظامي ارتقاء یابد.

در پایان این نشست تفاهم نامه همکاری در زمینه های حفظ وارتقاء امنيت در زندانها ، همکاری دراعزام وبدرقه زندانيان به مراكز قضايي ،انتظامي ودرماني به امضاء رسید.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*