جشن نسیم مهرورزی ویژه حمایت از خانواده زندانیان نیازمند در شهرستان نهبندان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره  زندان نهبندان جشن نسیم مهرورزی  با حضور فرماندار ومعاونین فرماندار ،امام جمعه و سایر مسئولین وجمعی از خیرین شهرستان نهبندان در محل سالن کنفرانس آموزش و پرورش نهبندان برگزار گردید.
مهندس کریمان خراسانی فرماندار ونایب رییس انجمن حمایت از زندانیان شهرستان نهبندان ضمن خیر مقدم به میهمانان حاضر در جلسه با تشریح وضعیت معیشت خانواده  زندانیان در کل استان برگزاری جشن نسیم مهرورزی را اتفاق مبارکی جهت کمک به آزادی زندانیان توصیف نمود که بحمدالله هر ساله با استقبال خوب افراد نیکوکار مواجه می شود.

حجت الاسلام خزائی امام جمعه نهبندان در این مراسم توجه به نیازمندان و اقشار بی بضاعت جامعه را بسیار حایز اهمیت توصیف و بر حمایت همه جانبه از مستمندان بویژه خانواده زندانیان نیازمند تاکید کرد.

حجت الاسلام خزائی انفاق را مانند دانه ی گندم توصیف کرد که وقتی این دانه گندم کاشت و برداشت می شود در هر خوشه هفت دانه وبا سود هفتصد دانه ارزش و اعتبار دارد.

حسین رئیسی رییس زندان نهبندان نیز در این مراسم عنوان کرد : با زندانی شدن هر فرد چند خانواده درگیر مسئله زندان و مشکلات آن می شوند و حتی احتمال به بزه کشیده شدن فرزندان زندانیان هم وجود دارد پس امید می رود تا خیرین با کمک های خود زمینه حمایت از خانواده زندانیان را فراهم کنند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*