تفاهم نامه همکاری سازمان جهادکشاورزی با اداره کل زندانهای خراسان جنوبی در جلسه تقدیر از رئیس سازمان جهادکشاورزی منعقد شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان خراسان جنوبی لوح تقدیر معاونت سازمان زندانها واقدامات تامینی وتربیتی کشور به ریاست سازمان جهاد کشوری استان اهداء شد . در جلسه ای که با حضور هاشمی مدیرکل زندانها و ولی پور مطلق ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان و با حضور معاون سلامت ، اصلاح وتربیت ، مسئول اشتغال وحرفه آموزی ، رئیس مرکز خدمات اجتماعی ،مدیرزندان مرکزی بیرجند و کارشناسان سازمان جهاد کشوری برگزار شد تفاهم نامه همکاری سازمان جهاد کشاورزی با اداره کل زندانهای استان خراسان جنوبی به امضاء طرفین رسید . در ادامه جلسه هاشمی مدیرکل زندانها ضمن تقدیر از اقدامات خوب صورت پذیرفته از جانب سازمان جهاد کشاورزی استان به زندانهای خراسان جنوبی گفت : با برگزاری منظم دوره های آموزشی در سطح زندانهای استان علیرغم برش استانی که می بایست ۷۲۰ نفر آموزش به زندانیان داده شود ما توانستیم ۱۱۰۰ نفر را با همکاری جهاد کشاورزی آموزش داده و گواهینامه برای آنان صادر شود. وی همچنین با تاکید بر اولویت های دهگانه سازمان زندانهای کشور افزود : یکی از اولویت های دهگانه سازمان تاکید بر اشتغال و حرفه آموزی زندانیان است و می بایست در این خصوص در سال جاری اقدامات بهتری صورت پذیرد. در ادامه بخشی مسئول اشتغال و حرفه آموزی گزارشی از روند برگزاری دوره های برگزار شده توسط سازمان جهادکشاورزی استان در زندانهای این استان را بیان داشته و در ادامه ولی پور مطلق رئیس سازمان جهاد کشاورزی قول همکاری ومساعدت هرچه بیشتر به زندانیان در جهت آموزش دوره های بومی سازی شده را داده و اعلام داشت : این سازمان قابلیت همکاری و مساعدت بازندانیانی که آزاد شده اند را در جهت تحویل زمین برای کشاورزی منطبق با منطقه استان خراسان جنوبی را دارد . در پایان لوح تقدیر حجتی پور معاونت سلامت ، اصلاح وتربیت سازمان زندانهای کشور به رئیس سازمان جهادکشاورزی استان به سبب فعالیت ها واقدامات خوب صورت پذیرفته در زندانها اهدا ء گردید . در این لوح آمده است :
جناب آقای مهندس هاشم ولی پور مطلق
رئیس محترم سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی
سلام علیکم
آموزش های مهارتی به عنوان یکی از ارکان اصلی توانمند سازی سرمایه انسانی ، امکان ثروت آفرینی وقابلیت دسترسی همگانی در تربیت نیروی متخصص و کارآفرین متناسب با استعدادهای افراد ونیاز بازار کار فراهم می نماید وسازمان جهاد کشاورزی بعنوان متولی آموزش مهارت های کشاورزی در مسیر آموزش نیروی انسانی متخصص ، ماهر وکارآمد وارتقای بهره وری وایجاد توسعه پایدار در کشور رسالتی مهم برعهده دارد .
درسالی که با رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) بعنوان اقتصاد مقاومتی ، تولید واشتغال نامگذاری شده ، تلفیق دانش با مهارت وخلاقیت برای زندانیان فاقد مهارت ، زمینه ساز اشتغال پایدار آنان بوده وتاثیر مهمی در تغییر واصلاح رفتارشان دارد . فلذا نظر به تعامل وهمکاری صمیمانه جنابعالی وهمکاران محترمتان در ارائه آموزش های مهارتی برای زندانیان آن استان در راستای تحقق اهداف اصلاحی وتربیتی سازمان زندانها ، از زحمات جنابعالی تشکر و قدردانی نموده ، سلامت ، سعادت وتوفیق روز افزونتان را در راستای خدمت هرچه بیشتر به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم .
حجتی پور
معاون سلامت ، اصلاح وتربیت
سازمان زندانها واقدامات تامینی وتربیتی کشور

DSC08738
DSC08743
DSC08757
DSC08746

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*