بیانیه حریم خصوصی

قابل توجه بازدید کنندگان محترم:
بدینوسیله بیانیه حریم خصوصی اداره کل  زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی خراسان جنوبی را به اطلاع میرساند:

 تارنمای اداره کل زندانهای خراسان جنوبی به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق منوی” میز خدمت” مجهز می باشد. در این قسمت شما میتوانیدشکایات و انتقادات و پیشنهادات خود را مطرح فرمائید.
به محض ثبت درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

تارنمای اداره کل زندانهای خراسان جنوبی بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد.
اداره کل زندانهای استان خراسان جنوبی نسبت به حفظ حریم خصوصی شما متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی اداره کل زندانهای استان خراسان جنوبی به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند.
جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما

اداره کل زندانهای خراسان جنوبی اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن را گردآوری می‌کند. اداره کل زندانهای خراسان جنوبی هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.
اداره کل زندانهای خراسان جنوبی شما را تشویق می‌کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق اداره کل زندانهای خراسان جنوبی به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. اداره کل زندانهای خراسان جنوبی نسبت به بیانیه حریم خصوصی و همچنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده اداره کل زندانهای خراسان جنوبی هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

استفاده از اطلاعات شخصی شما


اداره کل زندانهای خراسان جنوبی اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی اداره کل زندانهای خراسان جنوبی را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. اداره کل زندانهای خراسان جنوبی همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر خدمات در دسترس استفاده می‌کند. همچنین اداره کل زندانهای خراسان جنوبی ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و همچنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.


امنیت اطلاعات شخصی شما

اداره کل زندانهای خراسان جنوبی اطلاعات شخصی شما را حفاظت می‌کند. اداره کل زندانهای خراسان جنوبی اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها محافظت می‌کند .


تغییرات دراین بیانیه


اداره کل زندانهای خراسان جنوبی ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به‌روزرسانی کند. اداره کل زندانهای خراسان جنوبی شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظتِ اطلاعاتِ شما توسط اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی مطلع شوید.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*