به مناسبت هفدهم مرداد ماه روز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه مدیر زندان مرکزی از حفاظت و اطلاعات زندان بازدید نمود

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی بیرجند به مناسبت هفدهم مرداد ماه روز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه مدیر زندان مرکزی از اداره حفاظت و اطلاعات بازدید نمود.

علی پور مدیر زندان مرکزی ضمن تبریک هفدهم مرداد روز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه ، حفاظت و اطلاعات را بازوی کارآمد امنیت زندانها دانست .

علی پور گفت : هدف اصلی حفاظت و اطلاعات، پیگشیری از وقوع حوادث و آسیب‌ها است ، بر این اساس آسیب شناسی و نظارت همه جانبه از سوی نیروهای حفاظت و اطلاعات از بروز خطاها و آسیب ها جلوگیری می کند .

وی افزود: روزمره گی و کاهش حساسیت‌ها نسبت به موضوعات کوچک باعث بروز حادثه میشود که نقش نظارتی و مراقبتی حفاظت اطلاعات در این میان بسیار ارزشمند و کارآمد بوده است .

سید محمد صباغی مسئول حفاظت و اطلاعات زندان مرکزی ضمن تقدیر و تشکر از مدیر زندان و کلیه سربازان گمنام امام زمان (عج) اولین اولویت حفاظت و اطلاعات را حراست از ارزش های دینی و انقلابی و خط ولایت فقیه در زندان دانست و نظارت و پیشگیری از وقوع حوادثی که  آرامش امنیتی و روانی زندان را دچار آسیب می کند را از اهداف مهم این اداره اعلام که در این راه نظارت دقیق ، اشرافیت اطلاعاتی ، شناسایی چالشها و تدبیر درست و به موقع از واجبات می باشد .

وی گفت : در زمینه ی پیشگیری از بروز حوادث آموزش های مراقبتی و حفاظتی برای کارکنان و پرسنل وظیفه در دستور کار بوده و در بدو ورود سربازان وظیفه ی جدید الورود رعایت موارد امنیتی لازم و توجیحات اولیه آموزش  داده می شود.  

  

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*