برگزاری کارگاه آموزشی مبانی حقوقی و قضایی برای پرسنل زندان نهبندان

زنگوئی سرپرست زندان نهبندان :برگزاری کارگاههای آموزشی در راستای آگاهی از قوانین و مجازاتها برای پرسنل بسیارمفید است.
برابر گزارش روابط عمومی زندان نهبندان کارگاه آموزشی مبانی حقوقی و قضایی نیروهای مسلح برای پرسنل یگان حفاظت برگزار شد. در این کارگاه که مدرس آن دادیار اجرای احکام دادسرای نظامی خراسان جنوبی بود مسائل مبتلابه حوزه جرائم وتخلفات پرسنلی در زندان مطرح و آموزش داده شد.
قاسمی عنوان کرد:برابر دستورالعمل صادره از ستاد کل نیروهای مسلح یگان حفاظت زندان در زمینه امور انتظامی و امنیتی تابع قوانین سازمان قضایی نیروهای مسلح بوده و پرونده های متشکله در این خصوص در صلاحیت رسیدگی دادسرای نظامی می باشد.و پرسنل یگان حفاظت باید در انجام تکالیف سازمانی با هوشیاری هر چه تمام عمل نمایند.چرا که قانون در رسیدگی به هرگونه جرائم نظامی ناشی از افراط و تفریط با جدیت برخورد می نماید.
در این جلسه که با حضور کلیه پرسنل کادر و وظیفه برگزار گردید سرپرست زندان نهبندان ازعان کرد: این گونه کارگاهها در کاهش جرائم بسیار موثر و از مسئولین سازمان قضایی نیروهای مسلح استان و همچنین مدیر کل زندانهای استان در خصوص توجه به بعد آموزشی پرسنل تقدیر و تشکر کرد و پایان بخش این مراسم از کارمند برتر زندان نهبندان در هفته قوه قضائیه مهدی جهانی با اهداءلوح و هدیه تقدیر به عمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*