برگزاری ورزش صبحگاهی با حضور مسئولین و زندانیان در زندان مرکزی بیرجند برگزار گردید

 به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی بیرجند برنامه‌های ورزش صبحگاهی در اداره زندان بیرجندبا  حضور علی پور مدیر ، خسروی معاون اداری و مالی ،میامی معاون سلامت اصلاح و تربیت ، مسول فرهنگی و مدیر داخلی به صورت منظم با تلاوت گروهی آیات وحی الهی اجرا گردید.

در اجرای دستورالعمل اداره کل زندانهای استان مبنی بر انجام منظم ورزش‌های صبحگاهی و در اجرای برنامه‌های ستاد کاهش آسیب، برنامه ورزش همگانی در صبحگاه از ساعت ۷ شروع و تا ساعت ۷٫۴۵ صبح ادامه دارد.

مدیر زندان مرکزی بیرجند ضمن ابراز خشنودی از برنامه‌های ورزشی در این زندان گفت: ورزش نقش مهمی در سلامتی جسم و آرامش فکر و ذهن، در بین همه افراد ایفا می کند و بدون شک انجام ورزش‌های مختلف یکی از بهترین راه‌های پرنمودن اوقات فراغت مددجویان است.

وی افزود:مسئولین زندان باید در ضمن توسعه و تعمیم ورزش خصوصا ورزش صبحگاهی در زندان از این ابزار مهم به عنوان وسیله ای در جهت پیشگیری و درمان بیماریها استفاده کنند.

علی پور در ادامه اظهار داشت: همه ما باید به ورزش صبحگاهی مثل یک برنامه کاری مهم نگاه کنیم و هر چه قدر تمرینات منسجم‌تر و اصولی‌تر باشد انرژی و شور و شوق به دست آمده بیشتر خواهد بود.

گفتنی است برنامه ورزشی صبحگاهی زندان بیرجند شامل اجرای تلاوتهای گروهی کل زندانیان در صفهای منظم از آیات منتخب قرآن مجید،اجرای سرود جمهوری اسلامی ایران،اجرای حرکات ورزشی وسخنرانی مسئول فرهنگی ومدیریت داخلی در خصوص حضور بیشتر مددجویان در کلاسهای فرهنگی و رعایت قوانین زندان میباشد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*