برگزاری مراسم میلاد حضرت زهرا(ص) و بزرگداشت روز زن در اداره زندان شهرستان قاینات

به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهرستان قاینات  مراسم جشنی بمناسبت روز ولادت حضرت زهرا (س) و گرامیداشت مقام زن و تولد حضرت امام خمینی (ره) با حضور دادستان و رئیس دادگستری و قضات دادگستری شهرستان و ریاست و پرسنل زندان، خانواده های آنها در سالن فرهنگ و ارشاد شهرستان قاینات  برگزار شد .

به همت اداره زندان شهرستان قاینات و با برنامه ریزی های انجام یافته مراسم جشنی مصادف با ۲۰ جمادی الثانی روز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت مقام زن برگزار گردید. در این مراسم که رحیمی دادستان و رضایی رئیس دادگستری شهرستان و دیگر قضات دادسرای عمومی و انقلاب حضور داشتند سید محمد رضا موسوی ثانی رئیس اداره زندان شهرستان قاینات در ابتدای مراسم ضمن عرض خوشامدگویی و تبریک روز ولادت ام ابیها، صدیقه ی طاهره، حضرت فاطمه زهرا (س) به حضار، هدف از برگزاری مراسم را ارج نهادن به مقام والای زن که اسوه نمونه آن، بانوی گرامی اسلام حضرت زهرا (س) بوده عنوان و خاطر نشان کرد: زنان ما در جامعه و خانواده نقش بسیار بالایی داشته و ایفا می نمایند .

شایان ذکر است برگزاری مسابقات بین کودکان و اجرای سرود و تئاتر توسط سربازان زندان و تقدیر از خواهرانی که اسم و یا القاب حضرت زهرا (ص) از مهمترین برنامه های اجرا شده در این همایش بود .

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*