برگزاری جلسه پرسش و پاسخ مدیر زندان با زندانیان اندرزگاه ۱۰۳

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی بیرجند این جلسه با حضور علی پور مدیر  و  همچنین مسئولین واحدهای زندان در راستای کاهش آسیب رفتارهای پر خطر زندانیان و کاهش جمعیت کیفری برگزار گردید. در این جلسه اظهارات زندانیان استماع گردید و علی پور مدیر زندان ضمن تاکید بر حل مشکلات آنها توسط مسئولین زندان اذعان داشت: کاهش بار روحی روانی زندانیان از طریق جلسات پرسش و پاسخ و بازدید های متوالی مسئولین و مراجع قضایی می تواند راه گشای مشکلات و اصلاح زندانیان گردد.
مدیر  زندان مرکزی تصریح کرد: زندانیان با در میان گذاشتن مشکلات خود با مسئولین به تعادل روحی روانی میرسند و حبس خود را به دور از اغتشاشات فکری سپری می کنند .

وی افزود: در زندان مرکزی تلاش شده است که ارتباط مسئولین با زندانیان به صورت مداوم، همراه با ارائه راهکارها و حل مشکلات باشد.

وی گفت: نحوه برخورد با زندانیان و رعایت اصول اخلاقی با وی نقطه اثر گذار فعالیت های اصلاحی و تربیتی است که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
علی پور  خاطر نشان کرد: گاه شنیدن ساده درد دلهای زندانیان و تلقین حس حمایت و پشتیبانی به آنها از هجمه فشارهای روحی و روانی و اضطراب و استرسهای زندان به شدت می کاهد و مانع بزرگی در مقابل رفتارهای نادرست آنها است.

وی ابراز داشت: وظیفه اصلی اصلاح و تربیت زندانیان بر دوش پرسنل زحمتکش و مسئولین زندانهاست و اصلاح شخصیت ناپسندیده زندانیان نتیجه تلاش و کوشش بی وقفه آنهاست.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*