برگزاری آزمون کشت گلخانه ای خیار در زندان قاین

به گزارش روابط عمومی اداره زندان قاین: آزمون کشت گلخانه ای خیاربا حضور مربیان و مسئولین اجرایی سازمان فنی و حرفه ای شهرستان قاین در محل نماز خانه اندرزگاه عموم با شرکت ۱۶ نفر از مددجویان برگزار شد.

موسوی رئیس زندان قاین هدف از اجرای این دوره آموزشی را حرفه آموزی به مددجویان زندان عنوان کرد و افزود:اجرای طرح های حرفه آموزی به مددجویان در زمینه ایجاد اشتغال آنان پس از آزادی از زندان موثر خواهد بود. وی در ادامه افزود ؛اشتغال و حرفه آموزی یکی از راه کارهای کاهش آسیب رفتارهای پر خطر و اصللاح رفتار و تغییر تفکر مجرمانه بوده که در دوره های مختلف برگزار و مددجویان به نحو مطلوب از آن استفاده مینمایند.

وی در ادامه افزود ؛اشتغال و حرفه آموزی یکی از راهکارهای کاهش آسیب رفتارهای پر خطر و اصللاح رفتار و تغییر تفکر مجرمانه بوده که در دوره های مختلف برگزار و مددجویان به نحو مطلوب از آن استفاده مینمایند.

مسئول اشتغال اداره زندان قاین گفت: این دوره آموزشی در دو بخش علمی و نظری انجام می شود که مددجویان به صورت تئوری با کشت خیار آشنا و سپس به صورت عملی در مزرعه ، مراحل کاشت، داشت و برداشت این میوه را آموزش می بینند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*