برگزاري جشن تجليل از فرزندان ساعي پرسنل زندان قاین

به گزارش روابط عمومی اداره زندان قاین: مراسم تجلیل از فرزندان ساعی وممتاز کارکنان در مجتمع فرهنگی تفریحی شاهیگ شهرستان با حضور خانواده های کارکنان و مسولین زندان برگزار شد .

سید محدرضا موسوی ثانی رئیس زندان با تقدیر از برگزار کنندگان این جشن ضمن توصیف سختی ها و صعوبت شغل زندانبانی آن را در جهت حفظ امنیت و کاهش آسیب های اجتماعی برشمرد و افزود : « خانوادهای زندانبانان نقش بسزایی در تلطیف روحیه و آرامش روانی نیروها دارند زیرا شغل زندانبانی به جهت رویکرد اصلاحی و تربیتی نیاز به داشتن ذهن خالی از دغدغه و آرام دارد تا بتواتند رسالت خویش را به احسن وجه انجام دهد . »

موسوی همچنین خطاب به فرزندان ساعی که در این جشن از همه آنها تجلیل شد گفت : « شما دانش آموزان ممتاز از منابع و سرمایه های نظام اسلامی هستید و آینده این حکومت اسلامی در دستان شماست . » وی همچنین از خانواده ها خواست تا با اهتمام در تربیت این فرزندان الگوی سبک زندگی اسلامی را که رهبر معظم انقلاب ترسیم نموده اند سرمشق تربیت فرزندان خویش نمایند .و سپس از ۵۱ نفراز دانش آموزان و فرزندان ممتاز وساعی کارکنان با اعطای لوح سپاس وجوایز نقدی تجلیل بعمل آمد .

موسوی همچنین هدف از برگزاری جشن تجلیل از فرزندان ساعی پرسنل در امر تحصیل را بهانه ای خوب برای آشنایی و مودت خانواده ها با همدیگر و تجلیل از نهاد مقدس خانواده برشمرد و بر استمرار اینگونه مراسم ها تاکید نموده و از متولیان برگزاری آن تقدیر کرد .


Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*