با همکاری صدا و سیمای خراسان جنوبی پویش مهربانی با هدف آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد اجرا می شود

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان خراسان جنوبی علی هاشمی مدیر کل زندانها ، دبیر و عضو هیأت امناء ستاد دیه استان از اجرای پویش مهربانی با همکاری صدا و سیمای خراسان جنوبی خبر داد.

وی ضمن تقدیر ازهمکاری صمیمانه آینه دار مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی افزود: با توجه به مدت زمان باقیمانده به ماه مبارک رمضان باید برنامه ریزی مناسبی در جهت برگزاری جشن گلریزان سال آینده داشته باشیم و از ظرفیت رسانه و صدا وسیما می توان در این زمینه بهره مند شد .

مدیر کل صدا و سیما وعضو هیأت امناء ستاددیه استان در بیست و دومین جلسه هیأت امناء ستاد دیه استان ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رجب اظهار داشت : در آستانه سال نو و ولادت با سعادت امام علی ( ع) و روز پدر برنامه تلوزیونی شب های زعفرانی  با فراخوان پویش مهربانی در نظر دارد تعدادی از زندانیان جرائم غیر عمد را آزاد نمایند.

علیرضا آینه دار گفت: تعداد زیادی از  هم استانی ها در این پویش مشارکت نمودند و مردم نیکوکار می توانند از طریق شماره پیامکی برنامه شبهای زعفرانی در این اقدام خداپسندانه شرکت نمایند.

حسن خسروی عضو محترم هیأت امناء در ادامه جلسه گفت: پسر ها و دختر هایی هستند که در آستانه سال نو می خواهند به دست بوسی پدر بروند ولی پدر به دلایل ناخواسته و مشکلات مالی در زندان بسر می برند و مردم خیر و مهربان می توانند در روز پدر با مشارکت در امر آزادی پدر یک خانواده لبخند را بر لب فرزندان و خانواده این زندانیان در آستانه سال نو بیاورند.

علی اکبر خوئی مدیر نمایندگی ستاددیه استان نیز افزود: در بحث فرهنگ سازی نیاز به حمایت قوی داریم که می توان از طریق صدا و سیما با ارائه برنامه ها و گزارش هایی از وضعیت زندانیان جرائم غیر عمد و خانواده آنان و  نیز نحوه بدهکاری آنان مردم را از رسالت ستاددیه آگاه کرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*