بازدید هیات بازرسی دادستانی کل کشور از زندان فردوس

به گزارش روابط عمومی زندان شهرستان فردوس؛ هیات بازرسی دادستانی کل کشور از زندان فردوس بازدید وبا مددجویان دیدار و گفتگو کردند.

حجه الاسلام خلیلی دادیار دیوان عالی کشور و قاسمی معاون دادستان استان خراسان جنوبی به همراه جمعی از مسئولین قضایی شهرستانهای فردوس ،سرایان و همچنین جمعی از مسئولین ستادی زندان از نقاط مختلف زندان فردوس بازدید و مشکلات مددجویان مورد ارزیابی قرارگرفت.

دراین بازدید که با اقامه نماز جماعت مغرب و عشا در جمع مددجویان اندرزگاه همراه شد ، قضات و دادیاران دیوان عالی کشور مشکلات قضایی مددجویان را بررسی و درخصوص رفع مشکلات قضایی مددجویان واجدالشرایط قول مساعد دادند. اجرای دستوالعمل ساماندهی و كاهش جمعيت كيفري، رفع مشكلات زندانيان و بررسي دقيق پرونده هاي قضايي آنها توسط مراجع قضايي از جمله موارد مهم و مورد تاكيد دادياران در ديدار با مسوولان زندان فردوس بود. و اظهار اميدواري كردند كه با تلاش مسوولان و مراجع قضايي از جمعيت كيفري اين شهرستان  كاسته شود.

دهقانی رئیس زندان  در حاشيه بازديد دادياران دادسراي ديوان عالي كشور،ضمن خیر مقدم ،گزارشی از وضعیت قضایی زندانیان و اقدامات بعمل آمده در راستای اهداف سازمانی و فعالیت های صورت گرفته در حوزه عمرانی و بهسازی ارائه و به برخی مشکلات قضایی در این زندان پرداخت .

در خاتمه حجه الاسلام خلیلی و هیات همراه ،ضمن اظهار رضایتمندی از وجود نظم و انضباط ، رعایت کامل بهداشت عمومی،بهسازی و زیباسازی فضاهای اسکانی زندانیان و رعایت حقوق شهروندی ،زندان را ترک نمودند .Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content