بازدید معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای استان و جمعی از مسئولین ستادی اداره کل از کانون اصلاح و تربیت بیرجند

به گزارش روابط عمومی کانون اصلاح و تربیت بیرجند عباسی معاون سلامت اصلاح و تربیت زندانهای استان درمعیت رئیس اداره حفاظت و اطلاعات، مسئول اشتغال و حرفه آموزی و جمعی از پرسنل اداره کل زندانهای استان از کانون بازدید نمود.

عباسی و هیئت همراه در این بازدید که با هدف بررسی نحوه اجرای برنامه‌های اصلاحی و تربیتی در این مجموعه صورت پذیرفت، پس از بازدید از کلیه قسمتهای کانون در جمع مددجویان حضور یافت.

معاون سلامت اصلاح و تربیت زندانهای خراسان جنوبی در این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از اهتمام ریاست و کارکنان کانون اصلاح و تربیت بیرجند به حقوق شهروندی زندانیان گفت: پرسنل کانون اصلاح و تربیت بیرجند تمامی نیازهای مددجویان را در جهت کمک به تسریع در امر اصلاح و تربیت و بازسازگاری اجتماعی آنان به کار گرفته اند که این مهم حاکی از آگاه بودن پرسنل به رسالت سازمانی خود می باشد.

خدابخش همچنین افزود: پرکردن اوقات فراغت مددجویان با استفاده از برنامه های هدفمند بخصوص حرفه آموزی و اشتغال، کاهش آسیب رفتار های پرخطر در زندانها را به دنبال دارد و مشکل اشتغال آنان پس از آزادی که یکی از مهم ترین دغدغه های مددجویان است رفع می شود.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*