بازدید معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای استان خراسان جنوبی از اداره زندان شهرستان قاینات

به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهرستان قاینات خدابخش عباسی معاون سلامت و اصلاح و تربیت زندانهای استان خراسان جنوبی به همراه حجت السلام سنجری رئیس اداره فرهنگی و تربیتی ، الوندی رئیس مرکز امور خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج و بخشی رئیس اشتغال و حرفه آموزی اداره کل  از اداره زندان شهرستان قاینات باز دید کردند.

در ابتدای این بازدید جلسه ای در اتاق رئیس اداره زندان شهرستان بر گزار شد .در این جلسه سید محمد رضا موسوی ثانی به بیان فعالیتهای فرهنگی انجام شده و تشریح تقویم برنامه های فرهنگی ،هنری ،آموزشی ،ورزشی پرداخت .سپس عباسی به اهمیت امور فرهنگی و تربیتی در زندان اشاره کرد و ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و تأکید بر توجه ویژه به نماز و قرآن اظهار کرد: توجه به نماز، بخصوص نماز اول وقت انسان را از هر گناهی باز می دارد.

معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای استان سپس ضمن بازدید از قسمت‌های مختلف زندان شامل افسرنگهبانی، آسایشگاههای زندانیان، مددکاری، بهداری، واحد مراقبت و سلامت ، اندرزگاه نسوان و کارگاه حرفه آموزی نسوان با زندانیان دیدارچهره به چهره داشت و به سوالات آنها پاسخ داد.

عباسی در جمع زندانیان  گفت: همه ما در هر حال و هر مکانی نیاز به اصلاح و تربیت داریم و حضور شما در این مکان باید فرصت مغتنمی برای تولدی دوباره و آماده شدن برای یک بازگشت خوب و قوی به جامعه باشد.

شایان ذکر است که این بازدید حدود ۴ ساعت بطول انجامید .

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*