بازدید قضات شهرستان بیرجند و نهبندان از زندان مرکزی بیرجند

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی بیرجند  سید حجت نبوی رئیس شعبه دوم دادگاه انقلاب ، خسروی  نوغاب دادیار اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب بیرجند و احسان پور دادیار اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب نهبندان به منظور تسریع در روند پیگیری پرونده های قضائی زندانیان از زندان مرکزی بیرجند بازدید و با زندانیان ملاقات کردند.

 بازدید کنندگان در راستای سیاست‌های کاهش هدفمند جمعیت کیفری زندان،ضمن بازدید از قسمت های مختلف زندان مرکزی بیرجند با حضور در جمع مددجویان به بررسی  مشکلات  آنها پرداختند.

علی پورمدیر زندان مرکزی ضمن احساس خرسندی از حضور جمعی از قضات در زندان گفت: این بازدید ها در جهت رفع مشکلات قضایی و افزایش نشاط مددجویان  و بررسی مشکلات قضائی آن ها به صورت مستمر انجام می شود.

وی در ادامه ضمن بیان مشکلات قضایی مددجویان افزود:امیدواریم بتوانیم با تعامل و همکاری با مجموعه های قضایی استان گام موثری در جهت رفع مسائل و مشکلات زندانیان گام برداریم،تا روند رسیدگی به پرونده ها با سرعت بیشتری صورت پذیرد و وضعیت قضایی انها مشخص شود.

درادامه قضات ضمن تقدير و تشكر از زحمات مدير زندان و ديگر مسئولين زندان یادآور شدند:یکی از راه های کاهش هدفمند جمعیت کیفری در زندان ها تعامل مراجع قضایی با زندان و حضور مستمر قضات در زندان ها است.

در پایان قضات در خصوص پیگیری در جهت رفع مشکلات زندانیان در چارچوب قانون قول مساعد دادند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*