بازدید قضات دادگاه انقلاب شهرستان بیرجند از بازداشتگاه عمومی

به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه عمومی بیرجند :جعفر اسلام خواه  رئیس دادگاه انقلاب شهرستان بیرجند به همراه سعید احمدی مستشار شعبه اول دادگاه انقلاب  و ابوالفضل ساجدی مقدم رئیس اداره قضایی زندانهای استان از بازداشتگاه عمومی این شهر بازدید نمود.

اسلام خواه : در این بازدید که  معاون و مسئول اندرزگاه بازداشتگاه  نیز وی را همراهی می نمود، ضمن دیدار با مددجویان اندرزگاه نسوان  به مشکلات قضائی آنان رسیدگی نمود.

مال اندوز معاون بازداشتگاه در این خصوص گفت: خوشبختانه با توجه به برنامه ریزی های به عمل آمده، قضات و مسئولین قضائی به صورت مستمر، هدفمند و زمان بندی شده از بازداشتگاه بازدید نموده و به مشکلات قضائی مددجویان رسیدگی می نمایند.

در ادامه مال اندوز با تقدیر و تشکر از مسئولین قضایی دادگاه انقلاب شهرستان به دلیل حسن توجه به زندانیان این شهرستان، اظهار نمود: یکی از پارامترهای مهم در ارزیابی میزان توجه به حقوق شهروندی و کرامت انسانی زندانیان، بازدید قضات و مسئولین قضائی از زندان می باشد که خوشبختانه این موضوع در بازداشتگاه عمومی شهرستان  به درستی مورد توجه قرار گرفته است.

شایان ذکر است که در پایان این بازدید،‌جلسه شورای طبقه بندی با حضور رئیس دادگاه انقلاب، معاون بازداشتگاه و رئیس اداره قضایی زندانهای استان سایر اعضای این شورا تشکیل و بازندانیان دیدار چهره به چهره نمودند و از به سوالات قضایی زندانیان پاسخ دادند .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*