بازدید قضات از بازداشتگاه عمومی بیرجند

به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه عمومی به نقل از خسروی بیژائم رئیس بازداشتگاه عمومی بیرجند اسماعیل محقق نیا معاون قضایی دادگستری کل استان و عبداللهی رئیس حفاظت واطلاعات و معاون قضایی دادگستری استان از بازداشتگاه  عمومی بیرجند به منظور تسریع در روند پیگیری پرونده های مددجویان بازدید کردند.

در راستای سیاست‌های کاهش جمعیت کیفری،ضمن بازدید از قسمت های مختلف بازداشتگاه با حضور در جمع مددجویان نسوان و اندرزگاه مردان این مجموعه به بررسی  مشکلات  آنها پرداختند.

خسروی بیژائم ضمن ابراز خرسندی از حضور  مسئولین قضایی استان دربازداشتگاه عمومی گفت: این بازدید ها در جهت رفع مشکلات قضایی و افزایش نشاط مددجویان  و بررسی مشکلات حضوری آن ها انجام می شود.

وی در ادامه ضمن بیان مشکلات قضایی مددجویان افزود:امیدواریم بتوانیم با تعامل و همکاری با مجموعه های قضایی استان گام موثری در جهت رفع مسائل و مشکلات مددجویان برداریم،تا روند رسیدگی به پرونده ها با سرعت بیشتری صورت پذیرد و وضعیت قضایی انها مشخص شود.

درادامه قضات ضمن تقدير و تشكر از زحمات مسئولین بازداشتگاه یادآور شدند:یکی از راه های کاهش جمعیت کیفری در زندان ها تعامل مراجع قضایی با زندان و حضور مستمر قضات در زندان ها است.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*