بازدید شبانه مدیر کل زندانهای استان از کانون اصلاح و تربیت ، زندان مرکزی و بازداشتگاه عمومی بیرجند

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان هاشمی مدیر کل زندانهای استان با حضور شبانه در زندان مرکزی بیرجند ،بازداشتگاه عمومی بیرجند ،کانون اصلاح و تربیت از نزدیک روند خدمات رسانی را بررسی کرد .

مدیر کل زندانهای استان گفت : رسالت زندانبانی اسلامی اصلاح و تربیت انسانهایی است که به خطا رفته اند لذا زندانبانی اسلامی شغلی بسیار مقدس است و هنگامی که زندانی با مهارت از زندان آزاد می شود و در اجتماع به شغلی آبرو مند مشغول می شود بسیار لذت بخش است .

وی افزود : همه باید در راستای اجرای بخشنامه ها و دستورالعمل های سازمانی تلاش کنیم تا به اهداف سازمان که اصلاح و تربیت زندانیان است دست یابیم .

مدیر کل زندانهای استان گفت : ایجاد فضای فیزیکی مناسب برای اجرای بهتر برنامه های اصلاحی و تربیتی نیز یکی از اهداف مهم است تا بتوانیم برنامه های اصلاحی و تربیتی و را در فضای بسیار خوبی اجرا کنیم .

هاشمی برگزاری کلاسهای آموزشی اعم از آموزشهای رسمی و حرفه آموزی را در زندانهای استان بسیار خوب توصیف کرد و افزود : یکی از بزرگترین مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان تحت عنوان مرکز فنی و حرفه ای شهید لاجوردی در زندان مرکزی بیرجند فعال است و زندانیان روزانه در این مرکز آموزشهای فنی و حرفه ای را فرا میگیرند .

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*