بازدید سرزده مدیرکل زندانهای استان از کانون اصلاح و تربیت بیرجند

به گزارش روابط عمومی کانون اصلاح و تربیت بیرجند علی هاشمی مدیرکل زندانهای استان از کانون بازدید کرد.

علی هاشمی مدیر کل زندانهای استان پس از بازدید از آشپزخانه، آسایشگاه سربازان، سالن ملاقات و قسمت اداری در خوابگاه مددجویان حضور یافته و در جمع صمیمی و بصورت چهره به چهره  با کلیه مددجویان به استماع مشکلات آنان پرداخت.

علی هاشمی در جمع پرسنل کانون بیان کرد؛ رعایت حقوق شهروندی مددجویان و خانواده آنها از مهمترین برنامه‌های سازمانی است و برای تحقق آن بایستی از همه امکانات و ظرفیت های موجود در چارچوب مقررات بهره جست.

مدیر کل زندانهای استان در ادامه کار زندانبانی را از جمله مشاغل سخت برشمرد وافزود: کار کردن در محیطی مانند زندان با سایر سازمان‌ها و ارگان‌های تفاوت زیادی دارد ورسیدگی به حق و حقوق پرسنل و کارکنان زحمتکش زندان‌ها، از اهم برنامه‌ها می باشد و معتقدم که به تناسب سختی کار زندانبانی، باید درصورت وجود کمبود، تا حد امکان با تلاش مستمر و رعایت اصل صرفه جوئی سعی در رفع این موانع و مشکلات نمائیم.

وی در ادامه خطاب به مددجویان گفت: کانون را فرصت و مکانی برای اصلاح و تربیت بدانید و اعمال و رفتار خود را بازنگری نموده و اشتباهات خودتان را بیابید و سعی در حذف آنها و استفاده بهینه از اوقات خود باشید .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*