اعطای آزادی مشروط و تعلیق ۶ نفر زندانی ،باحضور شجاع رییس دادگستری و عرب معاون دادستان شهرستان خوسف

به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهرستان بیرجند در جلسه شورای طبقه بندی زندان مرکزی بیرجند باحضور شجاع رییس دادگستری و عرب معاون دادستان شهرستان خوسف با اعطای آزادی مشروط و تعلیق ۶ نفر زندانیان موافقت شد.
مدیر زندان مرکزی بیرجند ضمن ابراز خرسندی از حضور قضات در زندان گفت: این بازدید برای رفع مشکلات قضایی و افزایش نشاط مددجویان و بررسی مشکلات قضائی آن ها انجام می شود.
وی در ادامه ضمن بیان مشکلات قضایی مددجویان افزود:امیدواریم بتوانیم با تعامل و همکاری با مجموعه های قضایی استان گام موثری در جهت رفع مسائل و مشکلات مددجویان برداریم،تا روند رسیدگی به پرونده ها با سرعت بیشتری صورت پذیرد و وضعیت قضایی انها مشخص شود.
شجاع ،رئیس دادگستری شهرستان خوسف نیز ضمن تشکر از تلاش های صورت گرفته در زندان بیرجند از مدیر و کارکنان زندان تقدیر و تشکر نمود و افزود: شرط بهره مندی مددجویان از بخشنامه های قوه قضائیه فعالیت های آنان در بخش های فرهنگی و اصلاحي زندان ، کارگاه های حرفه آموزی و رضایت مجموعه زندان خواهد بود.
رئیس دادگستری شهرستان بیرجند، ضمن حضور دراندرزگاه ها و ملاقات چهره به چهره با مددجویان ،کاهش مشکلات قضایی مددجویان و رسیدگی به پرونده های قضایی آنها را مهم دانست واز نزدیک در جریان مشکلات قضایی آنها قرار گرفت.و در پایان به ۶ نفر از زندانیان حوزه قضایی شهرستان خوسف آزادی مشروط و تعلیق مجازات اعطاء گردید.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*