دیدار مدیر کل زندانهای استان با فرماندار نهبندان
دیدار مدیر کل زندانهای استان با فرماندار نهبندان

از محل طرح توسعه ۳میلیارد ریال برای اجرای طرح آبرسانی به زندان نهبندان در نظر گرفته شده است

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان خراسان جنوبی علی هاشمی مدیر کل زندانهای استان در سفر یک روزه به شهرستان نهبندان  با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد .

مدیر کل زندانهای استان خراسان جنوبی در این دیدار با تاکید بر تعامل بین دستگاهی گفت : الحمدلله تعامل بسیار خوبی بین اداره کل زندانهای و دستگاههای اجرایی استان وجود دارد.

وی با اشاره به درنظر گرفتن ۳ میلیارد ریال اعتبار از محل طرح توسعه به طرح آب رسانی زندان نهبندان از کریمان فرماندار شهرستان نهبندان تشکر کرد و اظهار امید واری کرد این مبلغ تخصیص یابد.

مدیر کل زندانهای استان گفت : آگاه کردن مردم از آسیب های اجتماعی و نحوه پیشگیری از این آسیب ها بسیار مهم است که باید همه مسئولین با تعامل و همدلی در جهت فرهنگ سازی در این زمینه گام بردارند .

علی هاشمی افزود:توجه ویژه ای در زندانهای استان به برنامه های اصلاحی و تربیتی شده است و در این زمینه ۲۶ نفر روحانی در زندانهای استان فعال هستند و نماز جماعت در سه وعده به جماعت اقامه میشود،که در سه سال گذشته در استان جزء دستگاههای برتر بوده ایم و امسال برای اولین بار در سطح استان اداره کل زندانهای استان موفق شد از ۱۰۰۰ امتیاز ممکن امتیازات کامل را کسب نماید .

وی افزود: با تعامل دستگاه قضائی و مرکز فنی و حرفه ای  شهرستان نهبندان تعداد ۱۶۰ نفر از زندانیان زندان نهبندان به مدت ۴ ماه به مرخصی اعزام و در کلاسهای فنی و حرفه ای شرکت کردند تا بتوانند با مهارتی که کسب میکنند بعد از آزادی شغل مناسبی برای امرار معاش داشته باشند .

صادقی معاون عمرانی فرمانداری نهبندان نیز در این جلسه از اعتبار ۳۰۰ میلیون تومانی برای اجرای طرح آبرسانی زندان نهبندان خبر داد و افزود : با توجه به اهمیت موضوع طرح آبرسانی به زندان نهبندان امیدواریم این طرح با همت و تلاش مسئولان زیربط به زودی افتتاح گردد.

کریمان خراسانی نیز در این دیدار گفت:قبول مسئولیت بسیار سخت است و باید با وفاق و هم دلی بر مشکلات فائق آمد .

وی با اشاره به اینکه زندان انسان ساز یک مزیت است افزود:همین که زندانی از تیم اصلاح و تربیت تقدیر و تشکر کند بسیار خوب است و نشان دهنده اجرای برنامه های موفق اصلاحی و تربیتی در زندان است.

گفتنی است در این جلسه رضا ابراهیمی به عنوان سرپرست موقت زندان نهبندان معرفی شد.

دیدار مدیر کل زندانهای استان با فرماندار نهبندان

دیدار مدیر کل زندانهای استان با فرماندار نهبندان

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*