اختتامیه المپیاد ورزشی زندان های خراسان جنوبی در زندان مرکزی بیرجند برگزار شد

مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی زندانهای خراسان جنوبی با حضور مدیر کل زندانهای استان و قاضی شعه ۱۰۱ دادگستری نهبندان در سالن ورزشی الغدیر زندان مرکزی بیرجند برگزار گردید.

 مدیر کل زندان های استان درحاشیه این مراسم گفت:اين مسابقات بصورت رسمي در ۱۱ رشته فوتسال ، واليبال ،  تنيس روي ميز ، آمادگي جسماني ، فوتبال دستی ، دارت ، باستاني ، کبدي ، کشتی  پهلوانی ، بازیهای بومی محلی (منچ ، مچ اندازی و…)و بدمینتون به مدت ده روز انجام شد.

هاشمی افزود : تعداد ۸۰۰ نفر از زندانیان استان به مدت ۱۰ روز با هم به رقابت پرداختند که شور و شوق بسیار خوبی در بین زندانیان به وجود آمد .

وی خاطر نشان کرد:هدف از اجرای المپیاد ورزشی بین زندانیان ایجاد شور و شوق و نشاط بین آنهاست .

مدیر کل زندان های استان با اشاره به اینکه ورزش باعث ارتقاء سطح سلامت زندانیان می شود گفت:ورزش باعث می شود انسان بدنی سالم و شاداب داشته باشد که در نهایت منجر به سلامتی جسم و فکر و روح میشود.

در خاتمه نیز به نفرات برتر در رشته های مختلف ورزشی جوایزی به رسم یاد بود اهداء و به اندرزگاه ۱۰۲ که بیشترین مقام را در این دوره از مسابقات کسب نمود کاپ قهرمانی اهداء گردید.

گفتنی است در این مراسم ،تیم ملی تریال دوچرخه سواری که  به تازگی در مسابقات بین المللی کشور چین نیز حضور داشته ، به انجام حرکات نمایشی دوچرخه سواری پرداخت که مورد تشویق  حضار و زندانیان قرار گرفت.

شایان ذکر است در این مسابقات ۴۰۰ نفر از زندانیان زندان مرکزی، ۲۰۰ نفر از زندانیان بازداشتگاه عمومی ،۵۲ نفر از زندانیان شهرستان فردوس ،۵۵ نفر از زندانیان شهرستان قاین ،۵۰ نفر از زندانیان شهرستان طبس ،۳۶ نفر از زندانیان شهرستان نهبندان ،۷ نفر از مددجویان کانون اصلاح و تربیت به مدت ده روز با هم به رقابت پرداختند.- انتهای خبر

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*